DoWlAnDEr

VYTAJTE NA DOWLANDERI'.

Warcraft

Warcraft: Orcs & Humans

Cover:Stručný popis:

Warcraft: Orcs & Humans je slavná strategická hra, která je zároveň i zahajujícím prvním dílem strategií ze série Warcraft. Tato hra byla vyrobena v roce 1994 společností Blizzard Entertainment a distribuci zajišťovala společnost Blizzard Entertainment spolu se společností Interplay Entertainmen. Hra byla původně určena pro operační systém MS-DOS a v roce 1996 byla portována na MAC OS.

Děj první hry série je vsazen do království Azeroth - součásti fiktivního světa Warcraftu. Jde o tzv První válku, která začíná invazí orkské Hordy pod vedením Náčelníka Blackhanda do Azerothu skrze Temný portál.

Tento release obsahuje původní originální DOSovou verzi hry včetně integrovaného emulátoru DOSBox verze 0.74. Součástí tohoto releasu je i CD image původního originálního CD, který emulátor používá pro fungování hry, přehrávání videí a hudby. Po instalaci stačí kliknout na zástupce hry na ploše a přes upravený DOSBox se hra automaticky spustí. Nemusíte nic nastavovat, stačí rovnou hrát. Díky integrovanému emulátoru DOSBox je hra hratelná ve Windows 2000Windows XP,Windows Vista a Windows 7.

Doporučená konfigurace:

Core2Duo 2 Ghz, 2 GB Ram, grafická karta nVidia 9600GT, Windows XP

Na výše uvedené konfiguraci byla tato hra testována a fungovala bez problémů, nehodlám zde vůbec řešit zda je ta konfigurace přehnaná či nikoliv. V případě pokud použijete tento DOSBoxový release na jiné než doporučené konfiguraci, je to pouze na vaše vlastní riziko a veškeré nářky, že hra škube, padá, dělá tohleto nebo támhleto, rovnou hažte do koše  ....

Poznámky:

• Po rozbalení z archivu budete mít na disku 4 soubory včetně jednoho exe souboru. V žádném případě se nepokoušejte tyto soubory znovu rozbalit - tyto soubory jsou nedílnou součástí instalátoru, rovnou spusťte soubor "Warcraft-Setup.exe" tím zahájíte instalaci hry.

• Součástí instalace je i 576 MB velký, originální CD image s původní hrou, jakmile začne instalátor tento image rozbalovat na disk, vypadá to jako kdyby instalace ZAMRZLA. Není to pravda, buďte trpěliví, nezasahujte do práce počítače (!) a vyčkejte (na pomalejších strojích i 10-15 minut) - uvidíte že se hra nainstaluje.

• Pokud potřebujete hru zpomalit použijte kombinaci kláves CTRL+F11, pokud naopak potřebujete hru zrychlit použijte klávesy CTRL+F12.

• Více jednotek v této hře vyberete tak, že budete stále držet klávesu "Shift" a na příslušné jednoty kliknete pomocí kurzoru.

• Tato kompilace je určena hlavně pro pamětníky, kteří tuto hru kdysi hráli a pro odvážlivce, kteří ji chtějí vyzkoušet. Na jízlivé, rádoby-vtipné poznámky a spamy nejrůznějších exhibujících se frustrátů, srovnávající vzhled, hratelnost a funkčnost této prastaré hry se současnými hrami - nebude reagováno.

Screenshoty:

Velikost archivu: 418 MB

Download:

Kód:
http://uloz.to/5411282/warcraft1-dsbx.rar

Mirror:

Kód:
http://czshare.com/1383864/5udn/Warcraft1_DSBX.rar

Mirror:

Kód:
http://download.cz.hellshare.com/warcraft1-dsbx.rar/1460562

Mirror:

Kód:
http://www.quickshare.cz/stahnout-soubor/300311:warcraft1-dsbx-rar_409MB

Mirror:

Kód:
http://www.upnito.sk/subor/b4c91364a66004d8e14b830ee0248520.html

 
DAKUJEME ZA NAVŠTEVU :D